Witamy w Temptation

Wydawnictwo: Libros
Welcome to Temptation
romans
Bed

Tragikomizm świata... śmieszny i straszny zarazem obraz prowincji, gdzie rządzą plotki, intrygi, obłuda... dwuwymiarowość ludzkiego życia, które jest podłe do bólu i zabawne do łez... Siostry Dempsey, Sophie i Amy, przybywają do miasteczka Temptation w stanie Ohio, żeby nakręcić film wideo. Wizyta małej ekipy filmowej budzi niepokój rady miejskiej, która stoi na straży moralności mieszkańców....

Siostry Dempsey, Sophie i Amy, przybywają do miasteczka Temptation w stanie Ohio, żeby nakręcić film wideo. Wizyta małej ekipy filmowej budzi niepokój rady miejskiej, która stoi na straży moralności mieszkańców. Co gorsza, film, który początkowo miał być tylko nostalgiczną love story, z czasem staje się coraz bardziej śmiały, a przystojny burmistrz, Phineas Tucker, inspiruje Sophie do wymyślania kolejnych scen spod znaku kina "tylko dla dorosłych".

Pewnej nocy w Temptation zostaje popełnione morderstwo, a śledztwo zaczyna ujawniać wstydliwe sekrety mieszkańców miasteczka. Tymczasem Sophie i Phin coraz bardziej pogrążają się w kłopotach i... w miłości.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.Empik.pl

Bed | 2011-01-04
Na półkach: Czytadła, Przeczytane

Siostry Dempsey Sophie i Amy jadą na farmę do małego miasteczka w Ohio. Pracę u byłej żony załatwił im brat: Davy. Mają uczestniczyć w kręceniu filmu. Amy się cieszy jest początkującą reżyserką. To dla niej szansa. Tylko Sophie jest pełna obaw. Niebezpodstawnie. Jak się okazuje film ma mieć sporo scen seksu, w końcu Cleo to gwiazda porno. Konserwatywna część miasta przyjmuje ekipę bez entuzjazmu. Tym bardziej, że wraz z zamieszaniem im towarzyszącym pojawia się i trup. Komendant i burmistrz zaczynają śledztwo. A intryga gmatwa się. Producent chce w filmie więcej seksu. Cóż pozostaje początkującej scenarzystce Sophie? Tylko uwieść burmistrza. :)
Rodzeństwo Dempsey jest zżyte, zawsze trzyma się razem, choćby nawet któreś coś zbroiło i to jest fajne. Generalnie przez całą książkę się śmiałam nawet na momentach :). Jak ktoś lubi Janet Evanovich to jest to troszkę w stylu.

Książka pełna humoru z wątkiem kryminalnym i kilkoma scenami erotycznymi.
Idealna na lato, bo aż czuje się ciepło panujące w Temptation. Akcja nie skupia się tylko na głównych bohaterkach, ale śledzimy również losy bohaterów pobocznych.
Jedna z moich ulubionych.

toska1982 | 2013-02-06

Początek książki wprawdzie trochę nijaki, ale bardzo szybko się rozkręca. Co raz pojawiają się nowe wątki a wszytsko to opisane jest z dużą dawką specyficznego poczucia humoru. Bohaterowie są bardzo wyrazistymi postaciami, ukazanymi z dobrej jak i z tej złej strony. Ludzkie tajemnice pojawiają się z dużą częstotliwością. Sceny erotyczne stają się co raz bardziej śmiałe, ukazują jak seks może być ciekawy i przyjemny, gdy tylko powiemy wprost czego się oczekuje, jakie są nasze pragnienia.
Książka niezwykle ciekawa, jest to typowy obraz prowincji, gdzie rządzą plotki, intryga i obłuda.

Meggi | 2013-10-16
Przeczytana: 07 października 2013

Historia bardzo mnie pochłonęła za sprawą zauroczenia, seksu i morderstwa, opisanych świetnym językiem. Humoru też tu nie brakuje. Siostry Dempsey zmusiły mnie do zapoznania się z dyskografią Dusty Springfield.

zaplatani | 2016-09-03
Magdalena Byczyńska | 2016-03-20