Wyzwanie czytelnicze LC

Kolory

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bajeczki dla maluszka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bajka
978-83-61824-32-9
Dorota_1988

Nowość w serii edukacyjnej "Bajeczki dla maluszka" autorstwa Małgorzaty Strzałkowskiej. Książeczka kartonowa polecana do wspólnej zabawy z dzieckiem. Wesoła rymowana historyjka o przygodach rezolutnego pędzla przyda się w nauce rozpoznawania i nazywania barw. Zabawa polega na "zbieraniu" kolorów z różnych przedmiotów w otoczeniu maluszka, nazywaniu ich i "układaniu" na palecie. Na koniec pędzel "maluje" wspaniałą tęczę. Dowcipne, namalowane na płótnie ilustracje wspaniale ćwiczą spostrzegawczość dziecka, a rytmiczny wierszyk rozwija pamięć i wzbogaca słownictwo.

źródło opisu: Wydawnictwo Bajka, 2010

źródło okładki: http://bajkizbajki.pl/ksiazki/Kolory