Szansa na miłość

Tłumaczenie: Irmina Jowińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
One chance at love
83-7070-092-6
Dorota_1988

Dizzy w pierwszej chwili myślała, że widzi greckiego boga. Mężczyzna pływający nago w jeziorze okazał się jednak profesorem historii i w dodatku wujem jej przyjaciółki. Sprawa wydawała się beznadziejna...

Mak | 2014-03-24

W opowiadaniu drażniła mnie różnica wieku bohaterów. Co prawda Zach nie był aż taki stary, ale kreowany na nudnego historyka z nosem w książkach, mógłby być ojcem Dizzy. Jak więc można zakochać się w wujku przyjaciółki?

W książce nie zabrakło smutnej przeszłości, która mogła skomplikować przyszłość, intrygi, ale również wielkiej i niespodziewanej miłości.

Ponadto, wątek Claudii Laurence nieco zaskakujący, ale opowiadanie nawet niezłe.

Minusem dla mnie jest okładka, która zamiast zachęcać, sprawia, że książka już na wstępie wydaje się nudna. Ale na szczęście tak nie jest.

Polecam!!

gagatkowa | 2012-05-29
Na półkach: Przeczytane, Harlequin
Przeczytana: 14 lutego 2003

Ten harlequin bardzo mi się podobał. Do tej pory pamiętam opis kobiety patrzącej na mężczyznę pływającego w akwenie wodnym.

Antonina Jagoda | 2016-09-18
| 2016-06-04