Szansa na miłość

Okładka książki Szansa na miłość Carole Mortimer
Okładka książki Szansa na miłość
Carole Mortimer Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romance literatura obyczajowa, romans
Harlequin Romance
One chance at love
Harlequin
1992-01-01
1992-01-01
Irmina Jowińska

Okładka książki Hiszpański temperament, Bal na Manhattanie Carole Mortimer, Heidi Rice
Hiszpański tem... Carole Mortimer, He...
Okładka książki Zakochany Nowy Jork Lucy Monroe, Carole Mortimer, Sandra Morton
Zakochany Nowy... Lucy Monroe, Carole...

Na półkach: , , , , , , , ,

Bennett Family 1/4
Carole Mortimer - "Szansa na miłość"/"One chance at love"

Dizzy (21) + Zack (35) ---- B

*1988

2. "To Love Again" (Christi + Lucas)
3. "The Loving Gift" (David + Jade)
4. "A Christmas Affair" (Cathy + Dominic)

Bennett Family 1/4
Carole Mortimer - "Szansa na miłość"/"One chance at love"

Dizzy (21) + Zack (35) ---- B

*1988

2. "To Love Again" (Christi + Lucas)
3. "The Loving Gift" (David + Jade)
4. "A Christmas Affair" (Cathy + Dominic)

1 tom cyklu BENNET.

1 tom cyklu BENNET.

W opowiadaniu drażniła mnie różnica wieku bohaterów. Co prawda Zach nie był aż taki stary, ale kreowany na nudnego historyka z nosem w książkach, mógłby być ojcem Dizzy. Jak więc można zakochać się w wujku przyjaciółki?

W książce nie zabrakło smutnej przeszłości, która mogła skomplikować przyszłość, intrygi, ale również wielkiej i niespodziewanej miłości.

Ponadto, wątek Claudii Laurence nieco zaskakujący, ale opowiadanie nawet niezłe.

Minusem dla mnie jest okładka, która zamiast zachęcać, sprawia, że książka już na wstępie wydaje się nudna. Ale na szczęście tak nie jest.

Polecam!!

Ponadto, wątek...

Ten harlequin bardzo mi się podobał. Do tej pory pamiętam opis kobiety patrzącej na mężczyznę pływającego w akwenie wodnym.

• Harlequin
  • Harlequin Romans
  • Romans
  • Harlequin Romance
  • VVV

Dodaj cytat z książki Szansa na miłość