Gospodarka przestrzenna. Uwarunkowania społeczno-kulturowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse

Książka przygotowana z myślą o studentach kierunku Gospodarka przestrzenna oraz kierunków ekonomicznych, stanowiąca również cenną lekturę dla praktyków gospodarczych, pragnących dokładniej poznać związki między przemianami społecznymi i kulturowymi, a zasadami gospodarowania przestrzenią. Praca składa się z 4 części, w których zaprezentowano: podstawowe problemy gospodarki przestrzennej w wymiarze społecznym, przestrzenne odwzorowania procesów społecznych, przemiany społeczno-kulturowe w Polsce, perspektywy rozwoju gospodarki przestrzennej. Dodatkowymi zaletami podręcznika są: zgodność z programami nauczania, przejrzysta struktura i jasność wykładu, bogata bibliografia, indeks rzeczowy.

gwynbleidd | 2015-06-24
Przeczytana: 08 czerwca 2015