Ludzie i sny

Tłumaczenie: Marian Młynarczyk
Seria: Inny Świat
Wydawnictwo: Limbus
Psychic dreaming : a parapsychologist's handbook
tajemnice ludzkości, sen,
hunter

Czy kiedykolwiek miałeś taki sen? — Stajesz wobec trudnej decyzji — oznajmiasz, że „idziesz to przespać" i wtedy odpowiedź sama przychodzi do ciebie we śnie. — Śnisz, że żyjesz w odległej przeszłości i zastanawiasz się, czy to możliwe żebyś naprawdę kiedyś tam był... — Opuszczasz swoje ciało, przenosisz się do nieznanego ci miejsca, gdzie spotykasz swoich przyjaciół i krewnych... Jeśli...

Czy kiedykolwiek miałeś taki sen?
przychodzi do ciebie we śnie.
tam był...
przyjaciół i krewnych...
Jeśli odpowiedź brzmi „tak", znaczy to, że doświadczyłeś fenomenu śnienia parapsychicznego.

Eryk | 2012-09-19

Dobra książka, za dużo tematów o snach poruszonych mimo to warto przeczytać. Książka daje nam możliwość zrobienia czegoś ze swoimi snami, uczynienia ich wartościową częścią naszego życia.

Dorota | 2016-01-01
nynneth noname | 2015-11-03