Gra o spadek

Tłumaczenie: Julita Mirska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Kolekcja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Time to dream
majątek, tajemnica, remont
Edyta

Nikt nie był bardziej zdziwiony niż Melanie Foden, gdy okazało się, że obcy człowiek zostawił jej w spadku swój majątek. Jego częścią jest dom na wsi, który zaczyna remontować. Najbliższy sąsiad Melanie, przystojny i charyzmatyczny Luke Chalmers, zawitał w te strony w tajemniczych sprawach zawodowych. Luke coraz częściej pojawia się w odziedziczonym przez Melanie domu, ona jednak w jego obecności czuje się niepewnie. Czy Luke naprawdę jest tym, za kogo się podaje? Czy jego zainteresowanie nią wynika ze szlachetnych pobudek, czy może ma jakiś ukryty cel w tym, by ją poznać?

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca