Wyzwanie czytelnicze LC

Wydawnictwo: Media Rodzina
Pettson tältar
biwak, ogród, kury
Edyta

Pettson i Findus znaleźli na strychu namiot i zapragnęli urządzić sobie biwak na rzeką, a przy okazji złowić trochę ryb. Jednak nie udało im się wyjść z domu, bo wszystkie kury także chciały iść nad rzekę. Wobec tego namiot został rozbity w ogrodzie. Sąsiad Gustavsson znowu miał się czemu dziwić... Kolejna książka ze wspaniałej serii znakomitego szwedzkiego ilustratora i autora ubawi dzieci i dorosłych specyficznym poczuciem humoru i pełnymi szczegółów ilustracjami.

źródło opisu: http://mediarodzina.pl/seria/pettson_i_findus

źródło okładki: http://mediarodzina.pl/seria/pettson_i_findus

vandenesse | 2013-04-30
Przeczytana: 30 kwietnia 2013

Nie ma to jak biwakowanie za szopką. Obowiązkowo należy zabrać do towarzystwa swoje kury.

zijuantanejo | 2018-11-27
Na półkach: Przeczytane, Półka Jurka
Przeczytana: 2018 rok

Okiem taty:
Fajna, choć momenty lepsze mieszają się z "słabszym" zakończeniem, ciut może zbyt abstrakcyjnym dla młodego "czytelnika"

Okiem Jurka:
"Najfajniejsze som kuly!"

Pettson i Findus zawsze wprawią w dobry nastrój. Co się przeczyta to się przeczyta, resztę dopowiedzą niepowtarzalne ilustracje, dzięki którym trochę dłużej czyta się te książki z dziećmi, bo co chwilę są jakieś pytania i komentarze. Wspaniałe chwile...
A i biwaki już nam chodzą po głowie. Może niekoniecznie w ogródku :-) Czekamy tylko na odpowiednią porę:-D

kejt | 2016-03-02

Nam czyli mnie i mojemu 5 letniemu synowi ta książeczka spodobała się bardzo. Historia staruszka Pettsona i kota Findusa opisana w zabawny sposób a do tego piekne ilustracje ....Swietna kolorystyka, wiele detali...dopiero zaczynamy przygodę z ta seria książeczek i mam nadzieję, że wszystkie będą równie dobre

Rydzynianka | 2017-03-05
Przeczytana: 05 marca 2017

Całą rodziną uwielbiamy Pettsona . Co tu mówić historie ciekawe a ilustracje zawsze coś skrywają 😆

Maya | 2014-03-19

Namiot z abstrakcyjnym poczuciem humoru. Parówka rulezzzz!!!

gaczewska | 2017-02-16

Ach te kury, wszystko chcą zepsuć!

TYna | 2018-09-14
Przeczytana: 14 września 2018

Groteskowa historia, nie podobała mi się. Ale - zaznaczam - nie znałam wcześniej książek o Pettsonie i Findusie.

| 2015-11-28

ssssssuperrr