Listy do Marka o Jezusie. Duchowe życie w materialnym świecie

Letters to Marc about Jesus
83-60082-13-8
religia
A--

W siedmiu listach - adresowanych do swojego siostrzeńca Marka - Nouwen snuje refleksje poświęcone życiu duchowemu. Autor opiera się przede wszystkim na swoich własnych zmaganiach z życiem w wierze, na własnych - czasem trudnych - doświadczeniach, dlatego listy są bardzo osobiste i jednocześnie naturalne. Ich autentyczność i ciepło sprawiają, że czytelnik zanurza się w ich treść tak, jakby były one adresowane właśnie do niego. Książka pomaga wszystkim tym, którzy zadają sobie pytanie: co to znaczy wieść życie duchowe.

źródło opisu: merlin.pl

źródło okładki: merlin.pl