Nasz największy dar. Poruszające spojrzenie na śmierć.

Tłumaczenie: Magdalena Rusiecka
Wydawnictwo: Salwator
3 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Our greatest gift.
978-83-7580-085-2
religia
emm

Henri J. M. Nouwen, jeden z najbardziej lubianych pisarzy religijnych naszych czasów, we poruszający i osobisty sposób pisze o ludzkiej śmiertelności. Dzieląc się swoim doświadczeniem starzenia się , straty, żalu i lęku, subtelnie i elokwentnie ukazuje dary, jakimi mogą obdarzać się nawzajem żyjący i umierający. `(...) bardzo pocieszająca książka. (...) Nouwen ofiarowuje nam subtelną, prawie...

`(...) bardzo pocieszająca książka. (...) Nouwen ofiarowuje nam subtelną, prawie medytacyjną książkę o pogodzeniu się ze śmiercią`.
Publisher Weekly
`Jest to nowy sposób spojrzenia na śmierć, uwzględniający jej dobre strony`.
Miami Herald
`Jeden z moich ulubionych opiekunów, Henri Nouwen wzywa nas do przyjęcia naszej śmierci jako części naszej duchowej podróży, a nie jej końca. (...) Nouwena nadal trzeba czytać`.
Capital Times

źródło opisu: Salwator, 2009.

źródło okładki: http://www.salwator.com/

Konwalia | 2012-01-31
Przeczytana: 2009 rok

Kupiłam ją zachęcona opisem w katalogu. Rozczarowałam się jednak trochę. Jakoś mnie nie porwała, nie zrobiła takiego wrażenia jakiego się spodziewałam. Ja nie polecam - nic specjalnego.

Żuberek | 2016-05-06
Na półkach: Posiadam, Chcę przeczytać