Nasz największy dar. Poruszające spojrzenie na śmierć.

Okładka książki Nasz największy dar. Poruszające spojrzenie na śmierć. Henri J. M. Nouwen
Okładka książki Nasz największy dar. Poruszające spojrzenie na śmierć.
Henri J. M. Nouwen Wydawnictwo: Salwator religia
2009-01-01
978-83-7580-085-2
Magdalena Rusiecka
śmierć medytacje chrześcijaństwo

Kupiłam ją zachęcona opisem w katalogu. Rozczarowałam się jednak trochę. Jakoś mnie nie porwała, nie zrobiła takiego wrażenia jakiego się spodziewałam. Ja nie polecam - nic specjalnego.

• Psychologia i duchowość
  • 52 książki (2022)
  • Henri Nouwen
  • Chrześcijaństwo
  • Takie sobie...

Dodaj cytat z książki Nasz największy dar. Poruszające spojrzenie na śmierć.