Turnaround-management w praktyce - Jak wykorzystać kryzys w przedsiębiorstwie by odrodziło się na nowo

Wydawnictwo: CeDeWu
biznes, finanse

Restrukturyzacja przedsiębiorstw,w sensie stałego dostosowywania się do zmieniającego się rynku,w dobie internacjonalizacji i globalizacji,stanowi nieustające wyzwanie dla przedsiębiorców, udzia łowców oraz kredytodawców.Dane statystyczne dotyczące upadłości na przestrzeni ostatnich lat wykazuj ą niezbicie szczególne znaczenie odpowiednio szybkiego oraz konsekwentnego działania.W niniejszej książce autorzy pokazują na konkretnych przykładach wiele spostrzeżeń oraz przekazują praktyczne wskazówki przydatne do odpowiedniego postępowania w krytycznych dla przedsiębiorstwa sytuacjach. Książka jest warta przeczytania zarówno przez przedsiębiorców,których firmy znajduą się w sytuacji Turnaround,jak i tych,którzy chcą ją wykorzystać do proflaktyki antykryzysowej. W czasach,gdy jedyną stałą jest konieczność przemian, przystosowanie przedsiębiorstwa do ogólnych warunków funkcjonowania stanowi nie lada wyzwanie dla managementu.

Tomasz | 2015-01-22