Prozak życia

Wydawnictwo: Anagram
978-83-60422-06-9
poezja
Ucho_igielne

Piotr Cieński jest dla mnie tym poetą, o których myślę: gdyby wszyscy byli tak utalentowani i czyści, jaki byłby świat? Myślę o nim, bo wierzę, że jego wrażliwość będzie wszechobecna. Ma niezwykły dar łączenia rzeczy wzniosłych z prozą życia, np. "po nadziejach mam kaca", czy "sny w kieliszku niedopite". Gwarantuję! Na pewno go nie ma (kaca!!!) po przeczytaniu wierszy Piotra. Ewa...

Ewa Kasprzyk

Projekt graficzny serii: Filip Gustaw Wrocławski.

źródło opisu: Anagram, 2009

źródło okładki: www.anagram.com.pl