Młodzieńczość – trud istnienia

Tłumaczenie: Mirosław Przylipiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria dla młodzieży 14-19 lat". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
L’adolescence la difficulté d’être
83-85416-35-8
Róża_Bzowa

Ta książka może pomóc młodym ludziom w ich wędrówce przez wiek adolescencji, może ułatwić pewne dotychczas trudne sprawy, może wskazać rozwiązania zbyt skomplikowanych problemów. Dorosłym książka ta z pewnością też się przyda. Przede wszystkim będą mogli dzięki niej skonfrontować się z własnym dojrzewaniem i być może ułatwi im to zrozumienie rozterek ich dojrzewających dzieci. Ilustracje:...

Ilustracje: Joanna Frydrychowicz.

źródło opisu: Z okładki