Wielka historia świata. T. 19, Średniowiecze : Anglia za Plantagenetów - Kultura i sztuka

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wielka historia świata". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: OXFORD Educational Sp. z o. o.
978-83-7425-699-5
historia
kamk

Oxford Wielka Historia Świata liczy 18 tomów (starożytność i średniowiecze) oraz 12 tomów (okres od renesansu do wydarzeń najnowszych). Imponujący opis historii świata i Polski. Od zarania dziejów do współczesności - kompendium wiedzy historycznej. Przeżyj fascynującą podróż w czasie. Ryciny i zdjęcia, setki map historycznych, tablice chronologiczne i zestawienia dynastii. Z każdym tomem...

Przeżyj fascynującą podróż w czasie.
Ryciny i zdjęcia, setki map historycznych, tablice chronologiczne i zestawienia dynastii. Z każdym tomem słynny film historyczny na DVD.

Alderth Dortal | 2012-08-28
Ola | 2015-07-20