Rzymskie prawo prywatne w epoce postępowania legisakcyjnego /Książka dla praktyków

Wydawnictwo: LexisNexis
8372061173
biznes, finanse

Edward Gintowt (1899-1965), wychowanek Uniwersytetu Lwowskiego, uczeń wybitnych romanistów: Wlassaka, Woessa, Riccobono, Albertario. W latach 1945-1965 profesor prawa rzymskiego na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Publikowana przez Wydawnictwo Liber w serii Wydziału Prawa i Administracji UW praca E. Gintowta, Rzymskie prawo prywatne..., która powstała w trudnym dla jej Autora i prawa przymskiego okresie, ustosunkowuje się do najbardziej kontrowersyjnych kwestii współczesnej romanistyki. Okładka: miękka, Rok wydania: 2005,

Milena Figiel | 2011-03-14