Naga sprawiedliwość

Wydawnictwo: Amber
Naked justice
powieść prawnicza
hunter

Miastem Tulsa wstrząsa wieść o bestialskiej zbrodni - zamordowane zostają córeczki i żona burmistrza Barretta. Sam Barrett próbuje uciec do Meksyku. Zatrzymany, trafia do aresztu jako główny podejrzany. Przeciwko sobie ma nie tylko wymiar sprawiedliwości, ale również prasę i całą opinię publiczną. Obrony podejmuje się młody adwokat, Ben Kincaid. Wkrótce przekona się, że ta decyzja może go kosztować życie.

Martyna93 | 2015-03-18
Morgoth | 2014-09-15