MORDERCZA TROSKA

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Doktor Joanna Blalock, specjalista w dziedzinie medycyny sądowej, staje w obliczu wyzwania, z jakim jeszcze nie miała do czynienia. Otóż zabójca zmasakrował twarz ofiary, aby uniemożliwić identyfikację. Ponadto rośnie liczba nagłych zgonów pacjentów Memorial Hospital. Joanna zaczyna podejrzewać, że sprawca przemyka korytarzami szpitala. Jedyną osobą, do której może się zwrócić o pomoc, jest jej eks-kochanek, detektyw Jake Sinclair. Jego zadanie staję się coraz trudniejsze, a niebezpieczeństwo czai się niemal na każdym kroku.

wiola | 2015-06-23

Warto poświecić tej książce każdą minutę jakiej potrzebuję. Doskonała kombinacja, idealne zawiązanie akcji, im dalej tym bawiłam się lepiej i byłam ciekawa co jest przyczyną śmierci. Rewelacyjna pani patolog. Minusik za trochę hmmm mocy super mena w walce, ale jestem wstanie to łyknąć.

alice1985 | 2011-08-15
Przeczytana: 15 sierpnia 2011

Świetna książka !! Do samego końca trzyma czytelnika w napięciu. "Połknęłam ją na jednym tchu". Rewelacja. Choć napisana przez doktora medycyny nie zwiera ciężkiej terminologii medycznej. Czyta się łatwo i szybko. Zdecydowanie polecam !!

ataga | 2015-12-17
Przeczytana: 17 grudnia 2015

Seria nie wyjaśnionych zgonów w Memorial Hospital sprawia że doktor Joanna Blalock ma mnóstwo pracy. Zagadek zamiast ubywać przybywa a śledztwo prowadzone przez Panią doktor sprawia że staje sie wrogiem głównym ludzi którzy stoją za zgonami. Do tego tajemnicza ofiara pozbawiona twarzy aby nie móc jej zidentyfikować - przypadek? czy też element brakujące układanki pozwalający rozwikłać przyczynę zgonów. I jak by tego było mało życie osobiste Blalock także nie jest sielanką.
W tym wszystkim jest system opieki zdrowia który sprawia że dobro pacjenta schodzi na dalszy plan. Liczą się tylko pieniądze a jeśli w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze to cel uświęca środki.

Lily76 | 2014-09-02
Przeczytana: 01 września 2014

Całkiem niezły, zgrabnie napisany kryminał z wątkiem medycznym i miłosnym.

gregor | 2014-02-10

Jest tu wszystko co w medycznym thillerze, jednak nie porywa

ila1982 | 2016-11-11
Na półkach: Audiobooki, 2016, Przeczytane