Uwagi i rady Sobiesława Zasady

Wydawnictwo: WKŁ
motoryzacja
Agata

Legendarny polski kierowca rajdowy Sobiesław Zasada tłumaczy, jak jeździć bezpiecznie i poprawnie w każdych warunkach, a także co robić, by samochód służył długo i nie zawodził. Jeden rozdział poświęca w całości kultowemu Fiatowi 126p.

Roman Dłużniewski | 2017-01-06

Kupiłem tę książeczkę lata temu, jako bardzo początkujący kierowca. Nazwisko Zasada znaczyło wtedy bardzo wiele. Czy coś z niej skorzystałem ? Odpowiem szczerze, że nie pamiętam. Dziś leży zapomniana w szafie, bo świat motoryzacyjny wykonał tak gigantyczny skok do przodu, że rady pana Sobiesława są już nieaktualne.

Logun | 2017-01-03
Przeczytana: 30 grudnia 2016

W dzisiejszych czasach, ta książka to w zasadzie ciekawostka, a nie zbiór pożytecznych rad. Większość problemów z którymi mierzył się ówczesny szofer już raczej nie występuje, przynajmniej w sferze technicznej. Warto przeczytać jeżeli ktoś interesuje się starszą motoryzacją, wtedy można wychwycić trochę "smaczków", złapać dystans i zobaczyć w jakim stopniu zmieniła się motoryzacja w naszym kraju przez te wszystkie lata.

Elika77 | 2012-04-15
domarally | 2013-10-27