Szerokiej drogi. Doskonalenie techniki jazdy

Wydawnictwo: STO
978-83-60003-29-9
motoryzacja
ankoszek

Kontynuacja i rozszerzenie książki "Szybkość bezpieczna".

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Gilles | 2013-05-21
Przeczytana: 15 marca 2012

Bardzo ciekawa i pomocna książka. Od zawsze samochody były moją pasją, przez całe gimnazjum byłem simracerem i nabrałem jak ja to mówie "teoretycznej praktyki", tą książke dostałem na kursie prawa jazdy, mimo iż nie ze wszystkim się zgadzam to pozwoliła mi ona usystematyzować moją wiedzę. Polecam!

Łukasz Sznura | 2012-12-23

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Z czytaniem książek o jeździe samochodem jest jak z czytaniem książek o seksie. Tylko praktyka.

fynfeuro | 2018-06-10
Przeczytana: 10 czerwca 2018

Przez pierwszą połowę książki autor zapętlił się na jeden temat i tłukł jak pijany o czwartej nad ranem swoje wynurzenia trzeźwemu koledze - za każdym razem inaczej chociaż ciągle o tym samym. Nagle przestał się jąkać i w jednym zdaniu skreślił kolejny temat. I tak w kilka minut przeleciał resztę roku szkolnego. A w drugiej części książki przepisał dzienniki z rajdu Safari. To już lepiej się czytało.

piotk | 2017-06-23

Bardzo praktyczna a przy tym dobrze napisana. Polecam!

Jakub | 2016-07-26
Przeczytana: 13 lipca 2016

Książka mi się dłużyła. Część o prowadzeniu była monotonna, pełna powtórzeń, a kiedy zaczynało się to dziać to były to 3-4 zdania z "rajdowym" słownictwem. 5 dla tego że na końcu było kilka stron opisu rajdu Sahary, który przypadł mi do gustu

Szymon | 2011-12-24

Bardzo wiele konkretnych porad. Nie z wszystkim się zgadzam, niektóre poglądy przestarzałe, inne ciągle aktualne i ważne, tak czy inaczej - pozycja obowiązkowa dla każdego kierowcy.

Karolina Barańska | 2011-08-09
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Polecam zarówno kierowcom, jak i zamierzającym nimi zostać

MarcinDBW | 2018-06-04
Kalina44 | 2018-06-04