Szybkość bezpieczna. Rajdy świata.

Wydawnictwo: Moto-Press
83-923153-1-6
motoryzacja
Dawid

"Szybkość bezpieczna" to niemal klasyczny już podręcznik dla tych kierowców, którzy stale chcą podnosić swe kwalifikacje potrzebne nawet w codziennej jeździe. A jej rangę podnosi fakt, iż napisana została przez trzykrotnego mistrza Europy kierowców, zwycięzcę ponad 140 rajdów, w tym maratonów rozgrywanych na drogach całego świata, na podstawie jego wielkich doświadczeń i przemyśleń. Czytelnik znajdzie tutaj wiele sytuacji, które Sobiesław Zasada sam przeżył w rajdowej karierze, a które mogą się wydarzyć także w normalnej, nie tylko sportowej jeździe..

Zelazko | 2013-09-09
Przeczytana: 15 września 2008

Jak zostać dobrym kierowcą od A do Z. Plus ciekawe relacje z rajdów.

Piotr | 2016-07-01
inshallah | 2016-01-31