Architektonika romansu

Wydawnictwo: Oficyna Naukowa
83-88164-43-0
n0e

Autor bada przemiany obyczajowe w świecie ponowoczesnym, relacje między religią a seksualnością wśród ludzi młodych, biospołeczne uwarunkowania życia seksualnego oraz ewolucyjne mechanizmy podejmowania decyzji w interakcjach społecznych.

zimt89 | 2016-05-24

Myślę, że to pozycja idealna dla tych, którzy mają chociaż podstawową wiedzę albo interesują się psychologią społeczną. Chociaż Szlendak pisze ciekawym, niehermetycznym językiem, to możliwe, iż dla kogoś, kto wcześniej nie czytał nic na temat partnerstwa jako konstruktu społecznego, książka może okazać się trochę przytłaczająca (zwłaszcza pod względem opisywanych teorii oraz autorów tychże).

kandelabr | 2016-01-03
Stella Murano | 2014-04-12