biznes, finanse

W 300-lecie wprowadzenia Sobieskiego na niebo (w astronomii pod mianem Scutum, w Polsce Tarcza Sobieskiego) przez Heweliusza (wobec Wiktorii 1683) autorzy odkryli struktury kosmiczne i nazwali JP II i JPS (okolice gwiazd Wielkiej Niedźwiedzicy: Alula Borelias Alula Australis) dla uhonorowania dzieła Jana Pawła II oraz Jerzego Popiełuszki i Solidarności. Struktury JPII/JPS były częścią stworzonej przez autorów teorii materii ukrytej, koniecznej dla płaskiego świata, produkcji światów równoległych tzw. inflacji, światów bąbli.

krzysiek333 | 2018-01-11
AnnaSikorska | 2017-07-23