Franklin chce mieć zwierzątko

Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Cykl: Franklin
Wydawnictwo: Debit
GORMITI

Franklin był już dużym chłopcem, umiał dużo różnych rzeczy, ale czegoś mu brakowało do pełni szczęścia. Chciał mieć zwierzątko. Takie prawdziwe, a nie pluszowe. I bardzo długo musiał prosić o nie rodziców.

źródło opisu: Debit, 2005

źródło okładki: http://www.empik.com/franklin-chce-miec-zwierzatko...»

Ida | 2016-05-14
Przeczytana: 14 maja 2016

Fajnie i z humorem o odpowiedzialności i dojrzałości przy podejmowaniu decyzji. Każdy rodzic przeżywa z dziećmi etap "chcę mieć prawdziwe zwierzątko", dlatego opowieść spodoba się każdemu.
Jeśli chodzi o rodzaj zwierzątka, marzenia są różne. Tutaj rodzice przestrzegali Franklina, jak każdy dorosły, przed poświeceniem dla codziennych spacerów, wizytami u weterynarza, kosztami utrzymania.
Wybór małego żółwika był natomiast dla nich wielkim zaskoczeniem ... chyba tak samo jak dla czytelnika :), ale nie zdradzę, jakie zwierzątko wymarzył sobie Franklin. Przeczytajcie sami :)

Dominiqe83 | 2016-09-19

Franklin rządzi! Czytamy go do znudzenia (mamy i taty ;)) i w każdej sytuacji :)

niania09 | 2015-11-17

Moje dzieci są zachwycone wszystkimi książkami Franklina. Uważam że są one napisane w bardzo fajny uczący sposób. W sam raz bajeczka na dobranoc.

Ania | 2015-03-16

Nigdy nie czytałam książeczek o tym prześmiesznym żółwiu ale bardzo lubiłam oglądać w dzieciństwie bajki o nim nadawane zawsze we wtorki w porze wieczornej.

Beata Zych | 2016-08-16
deutzfahr28 | 2016-08-09