Franklin chce mieć zwierzątko

Okładka książki Franklin chce mieć zwierzątko
Paulette BourgeoisBrenda Clark Wydawnictwo: Debit Cykl: Franklin Seria: Jestem w TV! literatura dziecięca
32 str. 32 min.
2005-04-05
32 min.
Patrycja Zarawska

więcej Więcej

Książka w sam raz dla nas, powiedział synek, który marzy z siostrą o zwierzątku :)

Chyba nie ma dziecka, które nie chciałoby mieć zwierzątka... Franklin też chce żywego pupila mieć i usilnie się stara, żeby go dostać. Mądra to książka a finał naprawdę niespodziewany.

Bardzo fajna książeczka dla dzieci

2038

Franklin rządzi! Czytamy go do znudzenia (mamy i taty ;)) i w każdej sytuacji :)

Fajnie i z humorem o odpowiedzialności i dojrzałości przy podejmowaniu decyzji. Każdy rodzic przeżywa z dziećmi etap "chcę mieć prawdziwe zwierzątko", dlatego opowieść spodoba się każdemu.
Jeśli chodzi o rodzaj zwierzątka, marzenia są różne. Tutaj rodzice przestrzegali Franklina, jak każdy dorosły, przed poświeceniem dla codziennych spacerów, wizytami u weterynarza,...

Moje dzieci są zachwycone wszystkimi książkami Franklina. Uważam że są one napisane w bardzo fajny uczący sposób. W sam raz bajeczka na dobranoc.

• Dzieciństwo
  • Czytane dzieciom
  • Dla dzieci i młodzieży
  • 2019
  • Biblioteka
  • Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Franklin chce mieć zwierzątko