Fundusz inwestycyjny w systemie instytucji finanansowych

Wydawnictwo: C.H. Beck
biznes, finanse

Celem książki jest wyjaśnienie istoty i charakteru prawnego funduszu inwestycyjnego oraz wskazanie cech wyróżniających go od innych podmiotów działających na rynku finansowym oraz ustalenie jego miejsca w systemie instytucji finansowych. W opracowaniu niniejszym dokonana została klasyfikacja podstawowych rodzajów instytucji finansowych, analiza definicji oraz próba uporządkowania terminologii dotyczącej systemu instytucji finansowych. W pierwszej części pracy (rozdziały I-III) dokonano klasyfika

Moty | 2015-05-24
Przeczytana: 24 maja 2015