Afrykańska włóczęga

Apprentissage de l'Afrique
8320702569
Afryka, busz
Honorka22

Kiedy Walter wyruszał z Paryża zamierzając przebyć siedem tysięcy kilometrów, miał lat siedemnaście i zaledwie dziesięć tysięcy franków w kieszeni, toteż sprytem, wytrwałością i odwagą musiał pokonywać piętrzące się przeszkody, aby dotrzeć w głąb afrykańskiego buszu, poznać pierwotne życie tubylców i zobaczyć żywiołowe „tańce masek” przy dźwiękach tam-tamu oraz tajemnicze obrządki murzyńskich kapłanów, zazdrośnie strzeżone przed okiem białego człowieka.

źródło opisu: Opis z okładki

źródło okładki: Własne