Bleach 3. Memories in the rain

ブリーチ
manga, komedia, shounen, akcja
komiksy
Ayumi_Tsukada

Dokładnie 6 lat temu, 17. czerwca, matka Ichigo odeszła z tego świata. W tym roku jednak rocznica jej śmierci miała przebiec inaczej niż zwykle... Co naprawdę wydarzyło się tamtego dnia? Niebawem poznamy całą prawdę o rodzinnej tragedii Ichigo...!

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2010

źródło okładki: http://jpf.com.pl

dehira | 2014-08-12

Czekanie, żeby samochód przejechał jakiegoś psa lub kota mnie rozwaliło na kawałki!. Bohaterowie mają takie....dziecięce pomysły :D

W ogóle śmieszny ten tomik, nowy maskotkowy bohater jest milusiński, porozumiewanie się za pomocą "fakajców" i "kurnów" wyglądało naturalnie jak na przedstawioną kategorię wiekową, a wszyscy bohaterowie mają emocje wymalowane na twarzach, przez co lektura 3 tomiku była przyjemna.
Na pewno przeczytam następny.

Bloo | 2014-09-10
Na półkach: Manga, Z recenzją, Przeczytane, 2013
Przeczytana: 11 maja 2013

Akcja tomu obraca się wokół okoliczności śmierci matki Ichiga i z tego powodu w "Bleachu" robi nieco poważniej. Jest dość nostalgicznie, czasem trochę weltschmerzowato, ale generalnie da się to przeżyć. Zapomniałam dodać, że jedną z moich ulubionych postaci jest Tatsuki, przyjaciółka Inoue i koleżanka Ichiga, z którym zna się od najmłodszego smarka i dawała mu nawet wycisk na treningach w dojo. Te jej wspomnienia są urocze.
Wyjątkowo fajna kreska przez dziewięć rozdziałów, dynamiczna walka o dumę z Hollowem, a na sam koniec genialny Isshin Kurosaki. Ojciec Ichiego jeden jedyny raz przestał grać głupa i dobrze mu z tym było ^^

ewcikson | 2010-12-13
Na półkach: Przeczytane, Manga, Hobby, Azja