Ouran High School Host Club t.5

Tłumaczenie: Paweł " Rep" Dybała
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ouran High School Host Club". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Ouran High School Host Club
978-83-7471-156-2
komiks, manga
komiksy
Moonlight

Ouran High School to liceum dla dzieci ludzi bogatych. Wnętrze szkoły urządzone jest z niezwykłym przepychem, wszędzie wiszą szklane żyrandole, porozkładane są czerwone dywany, po których przechadzają się młodzieńcy w mundurkach i śliczne dziewczęta w żółtozłotych sukniach. Raz na jakiś czas szkoła przyjmuje jednego niezwykle zdolnego ucznia, którego nie byłoby stać na uczęszczanie do tego miejsca. Tym razem takim uczniem zostaje Haruhi Fujioka. Od razu pierwszego dnia trafia na Host Club, klub złożony z sześciu przystojniaków reprezentujących odmienne typy urody i charakteru ("dziki", "odrobinę diabelski", "książę z bajki", "opanowany" i "lolita boy"), których celem jest zapewnianie uczennicom rozrywek – pogawędek przy herbacie i dotrzymywania towarzystwa. Każdy z nich, jak się później okaże, chodzi wszędzie z różą, by czarować przypadkowo napotkane dziewczęta. Haruhi przypadkiem tłucze wartą ¥8,000,000 wazę, a ponieważ nie ma jak za nią zapłacić, musi dług odpracować.

Ania Kostorz | 2014-04-16
Przeczytana: 2012 rok

Zaczęłam od anime, potem przeniosłam się na mangę. Osobiście jedna z ulubionych i chyba najlepszych mang, jakie czytałam.

Kyou | 2013-05-16
Przeczytana: 16 maja 2013

Jak na razie najlepsza. Mało mi tam Honey'a ale jest świetna.

Nalikka | 2013-06-23

Nie przesadzam z oceną. Cała seria to chyba najzabawniejsza z najzabawniejszych komedii, jakie miałam okazję czytać/oglądać. Bohaterowie przecudni, kreska przepiękna - daleka od oldschoolu, estetyczna, pozwalająca rysować postaci zróżnicowanym stylem. Fabuła prosta jak budowa cepa i co z tego? Akcję z kilku pierwszych tomów znam na pamięć, a choćbym nie wiem ile razy wracała zawsze i tak płaczę ze śmiechu. Niebanalny harem.

dehira | 2014-08-07

Ponownie w tomie mamy zlepek luźnych historyjek o byle czym :)
Ładne rysunki, ładne wydanie, ładne tłumaczenie i dużo czytania, ale ten potop zalet nie jest w stanie ukryć ogólnej słabości mangi.
Czytam, bo zamówiłam i dostałam ale ostatnio z każdym tomem schodzi mi coraz dłużej bo takie to nudne XD

EmilyStrange | 2013-04-04
Przeczytana: 04 kwietnia 2013

Jego Wysokość przeszedł samego siebie, a bliźniacy...uwielbiam ich^^

Gwathgor | 2016-09-30
Przeczytana: 27 sierpnia 2016