Żubr Pompik. Kolory jesieni i pozostałe historie.

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Żubr Pompik". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Aksjomat
978-83-7118-845-9
Barbara

Pokryty brązowym futrem grzbiet, cztery racice niestrudzenie drepczące po leśnych ścieżkach, małe różki i ciekawe świata oczy – to cały żubr Pompik. Razem ze swoją siostrzyczką, Polinką, podejmuje niezliczone wyprawy w głąb puszczy, aby rozwikłać jej zagadki. A tych jest wiele: dlaczego ćma leci do światła? czemu ropucha jest niedotykalska? kto może mieszkać w borsuczej norze? Życie w puszczy jest tak interesujące, że nie ma tu czasu na nudę!
Opowiadania o przygodach Pompika i Polinki polecamy wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom. Wszystkiego żubrzego!

uhu | 2015-11-21
Swarovskye | 2015-04-26