Zarządzanie firmą, część 1

Tłumaczenie: Anna Drzewińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biznes". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Business : the ultimate resource
978-83-01-15271-0
biznes, finanse
kamk

Zarządzanie firmą. Cz. 1 / [red. prowadzący tomu Jadwiga Witecka ; przekł. t. 1 Anna Drzewińska et al.]. Dla kadry zarządzającej: liderów i menedżerów, przedsiębiorców, a także studentów. Kolekcja "Biznes" to seria książek autorstwa ponad 200 ekspertów światowej klasy, m.in.: Philipa Kotlera, Charlesa Handy'ego, Warrena Bennisa Daniela Golemana, Christophera Bartletta. Adresowana jest do...

Kolekcja "Biznes" to seria książek autorstwa ponad 200 ekspertów światowej klasy, m.in.: Philipa Kotlera, Charlesa Handy'ego, Warrena Bennisa Daniela Golemana, Christophera Bartletta. Adresowana jest do kadry zarządzającej: menedżerów, przedsiębiorców, a także studentów. W książkach znajdą się praktyczne rozwiązania, rady, przykładowe plany działania oraz informacje o nowych trendach w światowym biznesie.

Piotr | 2012-11-11
Chatte | 2014-09-15