Hitler. Pytania niepostawione

83-88259-21-0
II wojna światowa, Hitler
literatura faktu
hunter

"Hitler - pytania niepostawione" to próba odpowiedzi na fundamentalne pytania związane z karierą Hitlera: - W jaki sposób przyszły tyran z łatwością pozyskał światłe społeczeństwo niemieckie? - Na czym polegał "cud gospodarczy Hitlera"? - Jak miał wyglądać jego świat po wojnie? - Jak widziano Europę po "przegranej" wojnie i jak zamierzano wpłynąć na jej przyszły kształt? - Dlaczego przegrał -...

- Na czym polegał "cud gospodarczy Hitlera"?
- Jak miał wyglądać jego świat po wojnie?
- Dlaczego przegrał - mimo rekordowych sukcesów w początkowym okresie wojny?
- Czy Hitler naprawdę zginął w Berlinie?

Nifelinord | 2010-12-09
Na półkach: Przeczytane, Na składzie
Przeczytana: 2004 rok

Pierwsza książka, która w naprawdę dużym stopniu przybliżyła mi tę postać, jak i samą II wojnę światową - dlatego mam do niej ogromny sentyment, mimo, że od lat nie interesuję się już tak żywiołowo tym okresem w dziejach.

pozeraczksiazek | 2014-10-07
4xmm | 2013-11-04