Johnny Freak
detektyw, groza, horror
komiksy
Pablos

Dylan Dog jest detektywem... ale nie takim zwykłym detektywem. Jeśli do twoich drzwi dobija się wampir, nie możesz spać przez ciągły skowyt wilkołaków on na pewno ci pomoże.
Pierwszy tom doskonałej serii grozy nie pozbawionej elementów komediowych.

źródło opisu: opis autorski

Wkp | 2013-10-09

Z PUDŁA WYGRZEBANE, CZ CIV

Dylan Dog to detektyw zajmujący się sprawami nadprzyrodzonymi. Tym razem zajmuje się sprwą znalezionego chłopca, którgo ktoś regularnie pozbawiał narządów. Dziecka jakby chodowanego właśnie w tym celu. To, co odkryje, wstrząśnie jego światem...

Dylan Dog to najpopularniejszy swego czasu komiks we Włoszech. Ukazujący się co miesiąc w formie 100 stronnicowych tomików bił rekordy popularności i nic w tym dziwnego. Groza, humor, znakomita kreska, zaskoczenia, każdy tom jako zamknięta opowieść... Wszystko to przełożyło się na świetną serię, której sczytowym osiągnięciem jest część 81 "Johnny Freak".

Historia chodowanego na narządy dziecka to wzruszająca i wstrząsajaca opowieść grozy, która poruszyła samego scenarzystę do łez w trakcie jej pisania. Czytelnikowi udzielają się te emocje, doskonale podkreślone prosta kreską niczym ze starych kryminałów, i znakomitą okładką Mike'a Mignolli (twórcy Hellboya). Emocje, nie pozwalajace odłożyć komiksu przed jego...

Arthaniel | 2016-10-20
Przeczytana: 20 października 2016

Kawał niezłego czytadła. Nie jest to na pewno seria, w której mógłbym się zakochać, bo formuła proceduralna jednak mnie nie przekonuje, ale chętnie zapoznam się z kolejnymi tomami - zobaczymy, niewykluczone, że "Dylan" jeszcze pozytywnie mnie zaskoczy.

CzarnyJeździec | 2016-11-14
dendrobium | 2016-10-26