Pokrętni Piastowie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Strrraszna historia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Monika

Szast-Piast i stała się Polska! Kto piastuje najważniejsze miejsce w naszych dziejach? To jasne - legendarny praprzodek Piast, piastun piastowskiej dynastii, piasta koła polskiej historii, które zaczęło się toczyć od chwili, gdy wybrano go królem. Ministerstwo Troski o Umysły Młodzieży ostrzega: książka Pokrętni Piastowie nie nadaje się dla grzecznych dzieci! W tej epoce krew lała się równie obficie, jak przysłowiowe mleko i miód, a przeżywali tylko najtwardsi i najbardziej...pokrętni.

PABLOPAN | 2012-02-07

Historia z przymrużeniem oka? A jednak możliwe :) Cała seria jest super! Tak powinno uczyć się historii w szkołach. Polecam!

Anna | 2013-07-16
Przeczytana: 16 lipca 2013

Ostatni raz serię "Strrraszna historia" miałam w rękach ładnych parę lat temu, kiedy jeszcze niewiele z tego wiedziałam. Później zabrakło mi czasu, bo... historia. Obecnie, kiedy jednocześnie odpoczywam na wakacjach i muszę co nieco powtórzyć do matury, takie książki wydają się być idealne. To nie tylko nudne klepanie dat i kolejnych władców, ale ciekawostki z dodatkiem mnóstwa ironii, którą niezwykle cenię.

Miawka | 2016-12-05
matzar | 2016-09-12