Nowe tendencje i wyzwania w zarządzaniu personelem

Wydawnictwo: Oficyna Ekonomiczna
biznes, finanse

Autorzy książki, wychodząc z założenia, że o przewadze konkurencyjnej organizacji decydują pracujący w niej ludzie, ukazują, w jaki sposób zarządzanie personelem powinno być dostosowywane do zmian zachodzących we współczesnej gospodarce. Opisują czynniki, które wpływają obecnie na sposób funkcjonowania przedsiębiorstw, oraz dokonują przeglądu nowych koncepcji i tendencji w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

vAnitkas | 2015-05-03
Na półkach: Teraz czytam