O dojrzewaniu seksualnym

Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
Human Growth
dojrzewanie
Kamulka84

Książka przeznaczona dla dorastającej młodzieży, która chciałaby się dowiedzieć o przemianach, jakie zachodzą w ich ustroju w okresie dojrzewania. Jest przeznaczona również dla dorosłych, na których spoczywa obowiązek przyjścia z pomocą młodzieży w uzyskaniu przez nią zdrowego poglądu na zjawisko rozwoju życia i dojrzewania. Do czterech oryginalnych rozdziałów przedstawiających rozwój od...

Do czterech oryginalnych rozdziałów przedstawiających rozwój od niemowlęcia do chwili uzyskania potomstwa (porodu) tłumacz Józef Towpik dodał dwa rozdziały: „Rozwój psychiczny w okresie dorastania” oraz „Co to są choroby weneryczne”.

Adam | 2013-08-07
Przeczytana: 1984 rok