Atlas gwiazd. Odkrywamy letnie niebo

Tłumaczenie: Piotr Amsterdamski
Wydawnictwo: Larousse
Le petit atlas des etoiles
978-83-60300-31-2
atlas, gwiazdy, kosmos, Larousse
popularnonaukowa
Wiedenka

To prawdziwy atlas gwiazd! Odszukaj gwiazdy widoczne gołym okiem na wspaniałych zdjęciach wykonanych przez najznakomitszych reporterów nieba. Poznaj nazwy ciał niebieskich i ich miejsce w gwiazdozbiorach dzięki foliom, które można nałożyć na każde ze zdjęć. Odkryj historię i znaki szczególne każdej z gwiazd: jej metryczka poda Ci odległość od Ziemi, jasność i rozmiar. Każda letnia noc będzie teraz okazją do przygody z gwiazdami.

gugu | 2015-07-18
darekpl20 | 2014-12-30