Kłamstwa przed ołtarzem. Prawda o udanych małżeństwach

Tłumaczenie: Małgorzata Żbikowska
Wydawnictwo: Świat Książki
Lies at the altar : the truth about great marriages
Asia

Poradnik dla żon i mężów, rozczarowanych rzeczywistością w swych małżeństwach. Jak układać wzajemne relacje, by ślubowane "miłość, wierność i uczciwość małżeńska" nie stały się czczą obietnicą? Jak darzyć się wzajemnym szacunkiem i przyjaźnią? Autorka obala stereotypy, jakoby małżeństwo samo z siebie zmieniało ludzi na lepsze, dając szereg praktycznych rad, pomagających wspólnie cieszyć się życiem i pokonywać przeszkody, nie rezygnując z siebie.

Renata | 2016-01-10
Przeczytana: 05 czerwca 2010