Postępowanie w sprawach gospodarczych

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
biznes, finanse

Prekluzja dowodów, twierdzeń i zarzutów, prekluzja wtórna, uzupełnienie materiału dowodowego i podniesienie nowych twierdzeń i zarzutów, zastrzeżenie do protokołu rozprawy, skutki naruszenia wymogów formalnych i fiskalnych pism procesowych, zwolnienie od kosztów sądowych, faktura rachunek a dowód dokument prywatny, doręczenie zastępcze, to tylko niektóre z praktycznych problemów związanych z procesem gospodarczym będących przedmiotem opracowania. Praca sędziego w wydziale gospodarczym, sprawowanie funkcji przewodniczącego wydziału oraz doświadczenia zdobyte podczas szeregu szkoleń i sympozjów, a także co najcenniejsze praktyczne uwagi kolegów i koleżanek sędziów, profesjonalnych pełnomocników i samych przedsiębiorców, stanowią źródło wiedzy na podstawie której powstała książka. zawarte w niej poglądy mają służyć pomocą przy skutecznym stawaniu w sformalizowanym procesie gospodarczym. Okładka: twarda, Rok wydania: 2009,