Dzikie Serca tom 1, 2

Wydawnictwo: Muza
8372005095
Silaqui

Poetyckie teksty, filmowe opowiadania, krótkie opisy gatunków polskiej fauny oraz fascynujące ilustracje to wszystko składa się książkę Tadeusza Kijańskiego, reżysera, aktora i scenografa, miłośnika zwierząt i ich wielkiego obrońcy. Jest tu pewnego rodzaju filozofia życiowa, która u progu XXI wieku każe nam spojrzeć na siebie krytycznie i zastanowić się dokąd tak dumnie zmierzamy, pozostawiając za sobą tyle zniszczeń.

szu-szu | 2012-10-31
książek: 1942