Szarża na Dakotę

Tłumaczenie: Daniel Jagodziński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Cień Zagłady". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Phantom Press
Dakota Run
postnuklear
Silaqui

Po strefie Śmierci grasuje Legion – konne oddziały bojowe, będące postrachem wszystkich, którzy mieli nieszczęście zabłądzić w te strony. Jak zachowa się w tej straszliwej krainie odważny Indianin Geronimo? Przybył tu w poszukiwaniu szczęścia i bogactwa, ale czy wyjdzie stąd żywy? "Geronimo zaryzykował i spojrzał do góry. To, co zobaczył, przeraziło go. W połowie odległości pomiędzy krawędzią...

"Geronimo zaryzykował i spojrzał do góry. To, co zobaczył, przeraziło go. W połowie odległości pomiędzy krawędzią krateru a jego dnem wystawała głowa gigantycznej mrówki.
Wojownik podniósł karabin. Zdał sobie sprawę, że został otoczony przez czerwone diabły. Wykopały pewno nowy tunel.
Geronimo wiedział, ze znalazł się w pułapce. Zmutowane mrówki były przed nim i za nim!
Jeszcze chwila i stanie się ich ofiarą..."

Lukasz Kozlowski | 2013-08-16
Nathaniel Rainer | 2013-05-28