Kto zagraża Kalispell?

Tłumaczenie: Beata Kozieradzka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Cień Zagłady". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Phantom Press
Kalispell Run
postnuklear
Silaqui

Blade z grupą przyjaciół musi dotrzeć do Kalispell i zdobyć ukryte tam zapasy medyczne. Po drodze czeka ich walka na śmierć i życie z polującymi na ludzi mutantami. To zadanie samo w sobie jest niemal niewykonalne. Lecz co się stanie z Wojownikami, gdy padną ofiarą zdrady? "Blade natychmiast ponowił próbę uwolnienia się z morderczego uścisku; każde włókno jego potężnych mięśni sprężyło się do...

"Blade natychmiast ponowił próbę uwolnienia się z morderczego uścisku; każde włókno jego potężnych mięśni sprężyło się do granic wytrzymałości. W jednej chwili odrzucił głowę do tyłu, uderzając nią w twarz napastnika.
To „coś” uwolniło go z okleszczenia. Blade uskoczył na bok, przykucnął, instynktownie dobył noża i stanął naprzeciw swojego wroga, przygotowany na wszystko. Tak przynajmniej sądził.
Lecz to, co zobaczył, nie mieściło się mu w głowie. Przed nim stało coś na kształt mężczyzny średniej postury i w średnim wieku, istota dwunożna, posiadająca dwie ręce i twarz. Ale na tym kończyło się wszelkie podobieństwo do człowieka.
Skórę miało toto jasnopopielatą, nos cienki i szpiczasty; uszy maleńkie i mięsiste, przyczepione do obu boków łysej, jakby ptasiej czaszki. Usta jego były wąziutkie niczym kreska, a oczy świeciły hipnotyczną czerwienią źrenic.
Stwór był nagi, jeśli nie nazwać przyodziewkiem brązowej przepaski, skrywającej genitalia, czy metalowej obręczy okalającej przykurczoną szyję."

Lukasz Kozlowski | 2013-08-16
Nathaniel Rainer | 2013-05-28