Wróćmy do ziół

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bibliteczka tygodnika". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Instytut Prasy i Wydawnictw Novum
Wróćmy do zioł
zioła, zdrowie, leczenie

Książka zielarska. Przepisy na ziołowe leczenie wszelkich dolegliwości i chorób.
III wydanie.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Stary_Wilk | 2016-09-06
Przeczytana: 1995 rok

Wiedza z tej książki nic nie straciła na aktualności.

alja | 2014-03-19
Przeczytana: 19 marca 2014

Pierwsza część książki traktuje o holistycznym podejściu do ciała i zdrowia. Podoba mi się nieograniczone światopoglądowo podejście ojca Klimuszki m.in. krótki wątek hatha jogi. Druga część to już konkretne mieszanki ziół na poszczególne choroby czy dolegliwości.

Nie mam wiedzy medycznej, a przypisy redakcji wprowadzają nieco wątpliwości. Niemniej, wykorzystam co najmniej jedną recepturę - tę na brak witamin, wydaje się być nawet smaczna ;)

justi | 2011-08-02

Sprawdzone sposoby leczenia ziołami (i nie tylko) różnych chorób, w tym przewlekłych, i dolegliwości.

Hekate | 2014-01-07

Proste przydatne domowe sposoby na poprawę zdrowia. Nie wszystkie wybitnie skuteczne ale warto wypróbować bo na każdą przypadłość coś się znajdzie.

MadShark | 2011-07-02

Bardzo przydatne