Fasola po brytyjsku

Rowan Atkinson
83-7161-020-3
Jaś Fasola, Rowan Atkinson
Natalia

Rowan Atkinson stał się sławny dzięki komedii 'Not the Nine O'Clock News'. Sława jego, jako aktora, nabrała blasku w jednym z najbardziej znanych seriali telewizyjnych 'Blackadder'. Kreując postać Jasia Fasoli, Rowan Atkinson stał się ogólnie znaną, uwielbianą, rozpoznawalną i charakterystyczną osobowością komediową w telewizji i filmie. W polskich kinach oglądaliśmy go między innymi w filmach "Cztery wesela i pogrzeb', a także 'Jaś Fasola - nadciąga totalny kataklizm'.
Książka jest pierwszym ilustrowanym opracowaniem ukazującym rozwój talentu i osobowości Rowana Atkinsona.

ErnaShorter | 2012-08-10
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Film