Źródło: wybór

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Amorka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Glob
83-7007-026-4
poezja
Róża_Bzowa

Wybór najpiękniejszych wierszy poetki. Ilustrował Przemysław Kaleński. Autorka to jedna z najciekawszych i najbardziej oryginalnych osobowości twórczych w polskiej poezji ostatniego półwiecza. Niemal zapomniana przez krytyków, czytana i cytowana w swoistym drugim obiegu, niegdyś w pamiętnikach i listach, od niedawna w blogach i nieoficjalnych internetowych antologiach najpiękniejszych wierszy...

Wybór najpiękniejszych wierszy poetki.
Ilustrował Przemysław Kaleński.

Autorka to jedna z najciekawszych i najbardziej oryginalnych osobowości twórczych w polskiej poezji ostatniego półwiecza. Niemal zapomniana przez krytyków, czytana i cytowana w swoistym drugim obiegu, niegdyś w pamiętnikach i listach, od niedawna w blogach i nieoficjalnych internetowych antologiach najpiękniejszych wierszy o miłości.

Magdalena | 2011-11-06
Na półkach: 2011, Przeczytane
Przeczytana: 06 listopada 2011

Gwiazdek tylko 7, ale za:
"(...)Co ty wiesz o miłości
niebieska i gipsowa
która nawet swego syna
poczęłaś nieprawdziwie" daję tej pani gwiazdkę z nieba.

Kasia | 2015-12-30
Na półkach: Poezja<3, Ulubione, Przeczytane