Domowy wyrób win

Wydawnictwo: Watra
wino
Michał

W książce znajdziecie wiele przepisów na doskonałe wina owocowe, znakomite nalewki, miody pitne i likiery ziołowe. Poza tym bogaty zestaw atrakcyjnych cocktailów i napojów mieszanych.

Roman Dłużniewski | 2016-12-07

Pouczająca lektura. Jak samemu coś zrobić, zamiast chodzić do sklepu. Nigdy nie spróbowałem, ale przepisy wydają się rzetelne. Dla zainteresowanych tematem.

Comedus | 2012-12-13

Podstawowa książka domowego wytwórcy win. Na każdym winarskim forum przedstawiana jako biblia. Swój egzemplarz wydany w głębokiej komunie wygrzebałem u rodziców, była to nieoceniona pomoc w moich eksperymentach.

pawelpe | 2015-08-03

Podstawowe źródło informacji o winie i nalewkach. Bez kolorowych zdjęć, mało efektowna, miejscami archaiczna, zwykle pomocna.

Ędriu | 2014-02-18

Każdy powinien to mieć:-)

Łukasz | 2016-10-31
Na półkach: 2016, Posiadam, Przeczytane