Logo. Przewodnik dla projektantów

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse

Co stoi za niezmienną popularnością logo opartych na kwadratach, okręgach czy piśmie odręcznym? Jakie jest znaczenie motywu góry, gwiazdy czy pionowych pasów dla różnych sektorów przemysłu? Dlaczego niektóre marki pomijają w swoich logo słowa? Na te i inne pytania próbuje odpowiedzieć niniejsza książka, przydatna jako źródło inspiracji dla projektantów oraz przewodnik-informator po...

Na te i inne pytania próbuje odpowiedzieć niniejsza książka, przydatna jako źródło inspiracji dla projektantów oraz przewodnik-informator po istniejących logo. Publikacja przedstawia zarówno nowe, najbardziej znane i używane obecnie na świecie znaki identyfikacji wizualnej, jak i te klasyczne, funkcjonujące od lat.

źródło opisu: www.empik.com

Laura Bevan | 2015-08-30