Język C. Szkoła programowania

Tłumaczenie: Tomasz Szynalski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Alchemia programowania". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
C Primer Plus
83-246-0291-7
język C
szusty

"Język C. Szkoła programowania. Wydanie V" jest uaktualnioną wersją bestsellerowej książki wydanej pod tym samym tytułem w roku 1999 nakładem wydawnictwa Robomatic. Podręcznik ten w czytelny sposób prezentuje kolejne tematy, ilustrując je przykładowymi programami. Każdy rozdział kończą pytania sprawdzające wraz z odpowiedziami oraz zadania programistyczne.

Kain | 2015-12-29
Przeczytana: 29 grudnia 2015

Najlepsza jaką można znaleźć w tym temacie. "Z Praty nawet miotła nauczyłaby się programować".
Niektóre rozdziały czytałem kilka razy i pewnie niektóre przeczytam w przyszłości ponownie. Wykonałem ok 90 % ćwiczeń. Teraz w końcu skończyłem czytać "od deski do deski" dla pełnego uporządkowania wiedzy. Tak, jestem zadowolony z siebie :P

Jones | 2016-01-16

Kompletny wykład z programowania w C. Idealne na 1. rok studiów i w ogóle dla każdego kto zaczyna swoją przygodę z programowaniem.

mirror | 2012-12-14

Rewelacyjna na początek nauki programowania.

Iluminate | 2014-09-13

Bardzo dobra książka dla początkujących.

bleblefuj | 2015-11-05

najlepsza książka do nauki C