Język C. Szkoła programowania

2006-01-01
2006-01-01
Tomasz Szynalski
język C

Bardo dobra książka do nauki programowania. Szczególnie na bardziej zaawansowanym poziomie. Ma dużo wiedzy potrzebnej na późniejszym etapie programowania. Na początek wydaje mi się delikatnie za trudna - szczególnie jeżeli ktoś nigdy nie programował. Dla kogoś zielonego bardziejszy będzie C. Rusz głową!

Kompletny wykład z programowania w C. Idealne na 1. rok studiów i w ogóle dla każdego kto zaczyna swoją przygodę z programowaniem.

Najlepsza jaką można znaleźć w tym temacie. "Z Praty nawet miotła nauczyłaby się programować".
Niektóre rozdziały czytałem kilka razy i pewnie niektóre przeczytam w przyszłości ponownie. Wykonałem ok 90 % ćwiczeń. Teraz w końcu skończyłem czytać "od deski do deski" dla pełnego uporządkowania wiedzy. Tak, jestem zadowolony z siebie :P

najlepsza książka do nauki C

najlepsza książka do nauki C

Bardzo dobra książka dla początkujących.

Bardzo dobra książka dla początkujących.

Rewelacyjna na początek nauki programowania.

Rewelacyjna na początek nauki programowania.

• Programowanie
  • Informatyka
  • Informatyka
  • Na razie nie chcę czytać

Dodaj cytat z książki Język C. Szkoła programowania