Dyskusje o książce Dziennik nastolatki

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czy przeczytałeś ?
Nie czytałam, ale od dawna w planach. Czytałeś/aś    Wyrka. Utracony wołyński raj Wyrka. Utracony wołyński raj
2005
1 tydz. temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (KWIECIEŃ 2019)
Wymienię/Sprzedam: (większość w przedziale cenowym 10-15zł)  Przyjaciółka z młodości  Taniec szczęśliwych cieni  Wyścig śmierci  Monument 14. Odcięci od świata  Ocaliła mnie łza  W cieniu Pałacu Zimowego
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (MARZEC 2019)
Sprzedam  Amerykańscy bogowie Amerykańscy bogowie  Sąd Wojenny Sąd Wojenny  Koniec świata w Breslau Koniec świata w Breslau  Żółte ptaki
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LUTY 2019)
 Pieśń Maorysów  Krzyk Maorysów  Córka kupca  Kupiecka baronowa  Uległa i posłuszna  Jak zostać księżną  Kochanek  Zbudź się, kochanie  W objęciach diabła
5 lata temu
Najpiękniejsze książki o miłości dla nastolatek? Piękne, szczęśliwe, smutne, z morałem... wszystkie!
Już powoli odchodzę od książek młodzieżowych, ale to dobrze bo wiecie lata lecą człowiek musi się rozwijać i wymagać od siebie więcej (jakby co jestem z roku 1996) ale nie dawno urzekła mnie relacja miłosna w tej książce:  Ktoś mnie obserwuje Ktoś mnie obserwuje Miłość ta jest mało...
6 lata temu
Pokazuje 6 z 23