Wielki satelitarny atlas świata

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Atlantica - der neue grosse Satelliten-Weltatlas
83-01-14507-2
Adam

Jednakowa skala 1 : 4 500 000 dla wszystkich kontynentów i regionów pozwala na dokładne zaprezentowanie nie tylko Europy, ale także Afryki, Azji, obu Ameryk i Australii, przedstawianych w innych atlasach jedynie na mapach przeglądowych. 111 zdjęć satelitarnych o nadzwyczajnej rozdzielczości na których widać nawet pojedyncze budynki, drogi, rzeki, wyspy i inne obiekty o wielkości zaledwie...

111 zdjęć satelitarnych o nadzwyczajnej rozdzielczości na których widać nawet pojedyncze budynki, drogi, rzeki, wyspy i inne obiekty o wielkości zaledwie kilku metrów.

Po raz pierwszy w Polsce trójwymiarowe zdjęcia satelitarne! Widać na nich znakomicie formy ukształtowania powierzchni, sposoby zagospodarowania terenu, a nawet cienie gór.

72 000 obiektów geograficznych.

Nazewnictwo polskie i oryginalne.

Tymomateusz | 2012-12-21
Adam | 2010-09-19